szkolenia HR | SkillTech

szkolenia HR

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą szkoleń HR on-line przygotowanych przez firmę Skillsoft - największego dostawcę treści edukacyjnych on-line na świecie. Dowiedz się, jak możesz wesprzeć proces budowania i rozwijania kompetencji Twoich pracowników w oparciu o nowoczesne metody e-learningowe i interaktywne materiały szkoleniowe. Nasze szkolenia HR pomogą Ci zbudować atrakcyjniejszą pozycję jako pracodawca i rozszerzą Twoje możliwości szkoleniowe nie nadwyrężając budżetu.

Pomagamy uczyć się "w locie" dostarczając treści dostępne 24x7 nie tylko przez zwykły komputer czy laptop, ale również poprzez tablet i smartphone. Pozwalamy organizacjom zarządzać procesem uczenia się poprzez możliwość zarządzania udostępnianiem treści, budowania indywidualnych planów szkoleniowych, monitorowania aktywności i postępów.

Opierając się na modelu 70/20/10 i Learning Growth Model by Skillsoft zbudowaliśmy własną metodykę wdrożeń, która pozwala płynnie i skutecznie wdrożyć e-learning w organizacji i pomaga zbudować kulturę uczenia się w firmie.

Pomagamy w:

 • szybkim i łatwym dostarczeniu kursów do użytkowników końcowych bez względu na to, czy posiadasz własną platformę szkoleniową, czy też nie. Możesz nieodpłatnie skorzystać z naszej platformy dostępu SkillPort. Dzięki jej funkcjonalności w prosty sposób możesz zarządzać swoim programem i umożliwiać zarówno pracownikom jak i managerom samodzielny wybór rozwiązań szkoleniowych
 • analizie indywidualnych potrzeb rozwojowych pracowników Do Twojej dyspozycji oddajemy gotowe matryce zasobów Skillsoft odnoszące się do modeli: DDI Model Mapping, Lominger Model Mapping, PDI Model Mapping, Covey’s 7 Habits Content Mapping
 • doborze kursów do indywidualnych potrzeb każdego pracownika budowie ścieżek szkoleniowych składających się nie tylko z kursów, ale również z prezentacji video i e-booków
 • wdrożeniu programów w oparciu o zasoby on-line w organizacji wg metodyki Learning Growth Model
szkolenia HRszkolenia HR video

 

Szkolenia HR Skillsoft obejmują następujące obszary:

Przywództwo, Zarządzanie, Sprzedaż i Obsługa Klienta, Budowanie Zespołów, Komunikacja, Coaching, Efektywność Osobista, Finanse, Marketing, Zarządzanie Projektami.

Skorzystaj z naszych szkoleń on-line, jeśli:

 • projektujesz programy rozwoju kompetencji zarówno dla grup, jak i indywidualne
 • poszukujesz materiałów uzupełniających tradycyjne programy szkoleniowe. Nasze rozwiązania stanowią wsparcie dla programów realizowanych w formule ‘blended learning’, a dodatkowe materiały ułatwiają pracę trenerów wewnętrznych w organizacji
 • budujesz bibliotekę wiedzy w oparciu o e-learning
 • działasz w sytuacji ograniczonego budżetu szkoleniowego. Katalog kursów pozwoli Ci dostarczyć pracownikom więcej możliwości rozwojowych w ramach tego samego budżetu

szkolenia HR katalog

szkolenia HR oferta

 

Leadership Development Channel

Kolekcja 120 video prezentacji w języku polskim prowadzonych przez ekspertów i praktyków biznesu. Czas trwania video nie przekracza 5 min.

Bohaterami wystąpień są autorzy najbardziej poczytnych książek z dziedziny biznesu oraz również ponad 300 prezesów spółek z listy Fortune500, np. John Kotter, Patrick Lencioni, Jeffrey Immelt, Anne Mulcahy, Chip Heath, Gary Hamel, Bill Mariott, Bob Wright i inni.

Leadership Development Channel to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy:

 • Chcesz wzbogacić program rozwoju kompetencji o materiał dodatkowy
 • Szukasz materiałów inspirujących uczestników Twojego szkolenia
 • Projektujesz indywidualne programy rozwoju
 • Budujesz bibliotekę wiedzy dla swojej organizacji

see_video_catalog_nowa_www

Leadership Development Channelszkolenia HR video polskie

 

Promowanie profesjonalnych postaw ludzi

Promowanie profesjonalnych postaw naszych ludzi ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo biznesu. I choć wielu osobom wydaje się, że wiedzą jak postępować w sytuacjach wymagających spełniania standardów etyki czy unikania zachowań ryzykownych, warto inwestować w utrwalanie nawyków.
Krótkie formy video i szkoleń pozwalają kształtować te postawy "w locie" bez konieczności specjalnego wygospodarowywania czasu w firmie pracującej na najwyższych obrotach.

szkolenia HR katalog

szkolenia HR oferta

Skillsoft Learning App

Korzystaj z książek i video z kolekci Skillsoft za pomocą Twojego smartphone'a.

 • Zarządzaj swoimi kolekcjami
 • Dodawaj tytuły do ulubionych
 • Wyszukuj ciekawe tytuły
 • Bądź na bieżąco z nowościami

Aplikacja dostępna jest na urządzenia oparte na iOS lub Android.

Skillsoft Learning App

Skillsoft Learning App